Ptáka poznáš po peří, vlka po srsti, člověka po řeči.

Nový rok opět s Martinusem

29. prosince 2013 v 19:41 | FeaTher |  Peří a slova


Už v loňském roce jsem vám psala o tomto knihkupectví v novoročním článku Inspired by Martinus. Loni vymysleli jakési "motivační citáty" od hrdinů známých knih, které by mohly být pro lidi možná i jistými předsevzetími (naivně jsem si myslela totéž). Letos to ale vzali ještě trochu detailněji...

Je to jednoduché. Vyplníte své křestní jméno, zadáte požadovaný žánr a začete "psát", ale namísto vašeho písma se objeví jiný text, tedy váš "knižní příběh" (čili úryvek z nějaké knihy obohacený o vaše jméno). Zprvu jsem byla dost zmatená a zaskočená, protože tohle jsem tedy nečekala (taky jsem si říkala, proč asi musím vyplňovat to jméno, což se pak vysvětlilo). Myslela jsem si totiž, že si napíšu nějaký vlastí příběh, a že mě to možná konečně donutí přemýšlet a pracovat. Nevadí, stejně je to zajímavý projekt. :)

Úryvky z knih se mi tak zalíbily, že jsem si je musela prostě uložit. (A nebyla bych to já, kdybych je nedala i do éteru.) Každý den v následujícím týdnu přidám na můj hlavní blog Zarete do rubriky Úryvky vždy jeden úryvek od jednoho žánru, který jsem pomocí tohoto "zázračého psacího stroje" napsala. Neuvedu však autora knihy ani její název, aby to nebylo zavádějící (snad mě za to nezavřou :D).


Čtěte a bavte se zajímavými úryvky, možná v těch vašich najdete i něco ze svého života jako jsem v nich našla já. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama